w

Dziękuję za zakup biletu na Forum Świadomych Inwestorwów.

$

Widzimy się na żywo 16 września 2023 w Warszawie.

$

Tymczasem możesz umówić się na bezpłatną konsultację z Kubą Karlińskim lub Dawidem Gutkowskim.

$

Kliknij w przycisk zapisz i wybierz termin a kalendarzu, aby umówić sesję.

KUBA KARLIŃSKI

Kuba ma na swoim koncie liczne inwestycje w polskie nieruchomości, które przyniosły mu znaczne zyski. Jego analizy rynku są niezastąpionym źródłem informacji dla inwestorów. 

Od lat inwestuje, doradza i pomaga pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach.

Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzi bloga nt. inwestowania i nieruchomości KubaKarlinski.pl. Komentuje sytuację na rynku nieruchomości także dla mediów, jego wypowiedzi są cytowane i publikowane przez najważniejsze redakcje ekonomiczne i branżowe.

Autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium. Zaufało mu ponad 500 inwestorów, powierzając ponad 70 mln PLN. Zarządzane przeze niego spółki z Grupy Magmillon sprzedały ponad 1.200 nieruchomości o łącznej wartości ponad 250 mln PLN.

DAWID GUTKOWSKi

Przedsiębiorca, deweloper, inwestor i właściciel dużego biura nieruchomości w Poznaniu, ogromny entuzjasta i szkoleniowiec z zakresu rozwoju osobistego.

Zrealizował ponad 100 flipów oraz jako deweloper oddał 120 lokali, a 254 są w realizacji.

Dawid to doświadczony inwestor działający na hiszpańskim rynku nieruchomości. Obecnie tworzy jedną z największych polskich firm brokerskich sprzedających nieruchomości za granicą (głównie w Hiszpanii).  Zna tajniki lokalnych trendów, potrafi wychwycić najkorzystniejsze okazje i pokaże Ci, dlaczego wybranie słonecznej Hiszpanii może być strzałem w dziesiątkę!

W razie pytań pisz na biuro@inwestorium.pl